دانلود آهنگ جدید | پارسی صدا parsiseda

علیرضا طلیسچی در برنامه دورهمی

دانلود آهنگ های اجرا شده علیرضا طلیسچی در برنامه دورهمی با لینک مستقیم

Alireza Talischi

دانلود آهنگ دلی

دانلود با کیفیت 128

دانلود با کیفیت 320

دانلود آهنگ آی دل خودم

دانلود با کیفیت 128

دانلود با کیفیت 320

دورهمی نام یک برنامه تلویزیونی با اجرا و کارگردانی مهران مدیری است که از ۲۷ اسفند ۱۳۹۴ در شبکه نسیم پخش می‌شود. ابتدا مهراب قاسم خانی کارگردانی این برنامه تلویزیونی را بر عهده داشت بعداً به دلیل برخی مشکلات از قسمت سیزدهم به بعد مهران مدیری کارگردانی را بر عهده گرفت. این مجموعه، اواسط پاییز سال ۹۴ و با آغاز مقدمات ساخت دکور وارد مرحله پیش تولید شد. هدف سازندگان، ارائه یک مجموعه تلویزیونی با ساختاری کاملاً متفاوت نسبت به سایر آثار نمایشی پیشین تلویزیون بوده‌است.

دورهمی دکوری عظیم دارد که در هر قسمت ۳۰۰ نفر از مخاطبان که طی یک فراخوان برای حضور در برنامه ثبت نام می‌کنند، به تماشای بازی بازیگران می‌نشینند. در واقع مجموعه به مانند تئاتری شبیه است که در هر قسمت مخاطبان بسیاری (حدود ۳۰۰ نفر) را به عنوان تماشاگر حضور دارند.

بیو گرافی علیرضا طلیسچی

بیو گرافی علیرضا طلیسچی

 علیرضا طلیسچی متولد 7 مهر 1364 در تهران، خواننده است.
فارغ التحصیلم کادرانی عمران و لیسانس موسیقی با گرایش سازهای جهانی است لبخند استایل زیبای اوست، یک برادر به نام عرفان دار که عکاس است، اهل مد و مارک پوش می باشد.
خوانندگی ام را در سن 18 سالگی به صورت حرفه ای آغاز کردم.
.در آن زمان با یکی از دوستانم به نام حمیدرضا فعالیت می کردم و با هم یک گروه دونفره با نام علیرضا و حمیدرضا ساخته بودیم. در آن زمان قطعاتی را منتشر می کردیم که مردم در آن دوره بسیار استقبال کردند
.پس از مدتی تصمیم گرفتم به صورت جدا فعالیت های موسیقی ام را دنبال کنم

دانلود آهنگ جدید

mary گفت:

همه آهنگای آقای طلیسچی قشنگن..خیلی دوسشون دارم..